راهکارهای فیزیوتراپی در درمان فتق دیسک

بهبود وضعیت بدن. اگر فیزیوتراپیست شما متوجه شود که وضعیت نامناسب بدن شما در بروز فتق دیسک کمر نقش داشته اشت، به شما آموزش می دهد که چگونه وضعیت خود را بهبود ببخشید تا فشار در ناحیه آسیب دیده کاهش یابد و بهبودی می تواند با بیشترین سرعت ممکن شروع و پیشرفت کند.

بهبود تحرک. فیزیوتراپیست شما فعالیت ها و درمان های خاصی را برای کمک به بازگرداندن حرکت طبیعی در هر مفاصل سفت انتخاب می کند. اینها ممکن است با حرکات «انفعالی» که فیزیوتراپیست برای شما انجام می‌دهد تا ستون فقراتتان را حرکت دهد، شروع شود و به سمت تمرین‌ ها و کشش‌های «فعال» که خودتان انجام می‌دهید، پیشرفت کند. می توانید این حرکات را در خانه و محل کار خود انجام دهید تا به تسریع بهبودی و تسکین درد کمک کنید.

بهبود انعطاف پذیری. فیزیوتراپیست شما تعیین می کند که آیا هر یک از عضلات درگیر سفت هستند یا خیر، شروع به کمک به شما برای کشش آنها می کند و به شما آموزش می دهد که چگونه آنها را در خانه بکشید.

سایر راهکارهای فیزیوتراپی در درمان فتق دیسک کمر

بهبود قدرت. اگر فیزیوتراپ شما هر گونه ماهیچه ضعیف یا آسیب دیده را پیدا کند، فیزیوتراپیست شما تمرینات صحیح را برای بازیابی مداوم قدرت و چابکی شما انتخاب کرده و به شما آموزش می دهد. برای فتق دیسک گردن و پشت، “تقویت هسته” معمولا برای بازگرداندن قدرت و هماهنگی عضلات اطراف کمر، لگن، شکم و لگن استفاده می شود.

بهبود استقامت . بازیابی استقامت عضلانی پس از آسیب مهم است. فیزیوتراپیست شما برنامه ای از فعالیت ها را ایجاد می کند تا به شما کمک کند استقامتی را که قبل از آسیب دیدید دوباره به دست آورید و آن را بهبود بخشد.

یک برنامه خانگی یاد بگیرید. فیزیوتراپیست شما تمرینات تقویتی، کششی و کاهش درد را به شما آموزش می دهد تا در خانه انجام دهید. این تمرینات برای نیازهای شما خاص خواهد بود. اگر آنها را طبق تجویز فیزیوتراپ خود انجام دهید، می توانید بهبودی خود را تسریع کنید.

بازگشت به فعالیت ها. فیزیوتراپیست شما سطوح فعالیت شما را با شما در میان می گذارد و از آنها برای تعیین اهداف بازیابی کار، ورزش و زندگی خانگی شما استفاده می کند. برنامه درمانی شما به شما کمک می کند تا به ایمن ترین، سریع ترین و موثرترین راه ممکن به اهداف خود برسید. برای آسیب‌های ستون فقرات مانند فتق دیسک، فیزیوتراپ شما ممکن است «مکانیک بدن» مناسب را به شما آموزش دهد – روش‌های صحیح برای انجام وظایف و بلند کردن اجسام سنگین – که به محافظت از ستون فقرات شما در برابر آسیب‌های بیشتر کمک می‌کند.

هنگامی که درد شما از بین رفت، برای شما مهم است که به وضعیت جدید و عادات حرکتی خود ادامه دهید تا کمر خود را سالم و بدون درد نگه دارید.

فیزیوتراپی در منزل برای دیسک کمر

متخصصان ما در مرکز فیزیوتراپی سعادت آباد خدمات تخصصی فیزیوتراپی ستون فقرات را برای درمان فتق دیسک کمر و سایر مشکلات ستون فقرات ارائه می دهند تا بیماران هرچه سریع تر به شرایط مطلوب برسند ، آن دسته از عزیزانی که به دلیل درد و سایر مشکلات ناشی از فتق دیسک کمر دچار مشکلات حرکتی شده و نمی توانند به کلینیک فیزیوتراپی مراجعه کنند می توانند از خدمات فیزیوتراپی در منزل که توسط متخصصان ما ارائه می شود بهره ببرند.

فیزیوتراپی در منزل با همان کیفیت فیزیوتراپی در کلینیک ارائه می شود و به بیماران کمک می کند زندگی با کمترین درد و ناراحتی را تجربه کنند.

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی برای درمان فتق دیسک کمر – راهکارهای فیزیوتراپی در درمان فتق دیسک کمر – فیزیوتراپی دیسک کمر در سعادت آباد

keyboard_arrow_up