فیزیوتراپی کمردرد در سعادت آباد

فیزیوتراپی کمردرد در سعادت آباد

فیزیوتراپی کمردرد در سعادت آباد توسط متخصصان فیزیوتراپی ما که خدمات فیزیوتراپی را با بالاترین کیفیت و بر اساس بروزترین متدها ارائه می دهند، بصورت فیزیوتراپی در کلینیک و فیزیوتراپی در منزل برای آن دسته از عزیزانی که به دلیل درد و یا هر مشکل دیگر توانایی مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی را ندارند ارائه می شود.

عوامل زیادی می توانند باعث کمردرد شوند. استفاده بیش از حد، بلند کردن اجسام سنگین و غیرفعال ماندن می تواند برخی از دلایل کمردرد باشد.

ستون فقرات کمری از پنج مهره تشکیل شده است که از بدن حمایت می کنند. آنها شایع ترین علت ناراحتی هستند.

فیزیوتراپی می تواند به افراد در هر سنی در جامعه کمک کند تا بهترین احساس را داشته باشند.

فیزیوتراپی برای کمردرد شامل درمان های مختلفی می شود که توانبخشی طبیعی قدرت و تحرک بدن را تقویت می کند. فیزیوتراپی از طیف وسیعی از تکنیک ها (از جمله سرما و گرما درمانی، درمان های دستی ، ماساژ عمیق، اولتراسوند و تمرینات حرکتی) برای مدیریت درد و تسریع روند بهبودی استفاده می کند. در درجه اول بر روی عضلات و بافت های همبند اطراف ناحیه آسیب دیده تمرکز می کند تا انعطاف پذیری، تحرک و وضعیت بدن را افزایش دهد. فیزیوتراپی مبتنی بر دستاوردهای تدریجی و رفع طولانی مدت شرایط است و به بیماران آموزش و فرصتی برای ادامه درمان به طور مستقل ارائه می دهد.

نتایج درمان فیزیوتراپی برای هر بیمار و هر نوع آسیبی منحصر به فرد است. جدول زمانی متفاوت است. بسته به مشکل، ممکن است یک تا دو هفته طول بکشد تا متوجه بهبود قابل توجهی شوید. مهم نیست که چه ترومایی ممکن است باشد، بیمار باید به برنامه درمانی و جدول زمانی متعهد باشد تا حداکثر سود را از درمان به دست آورد.

فیزیوتراپی کمردرد در سعادت آباد

فیزیوتراپیست ها از نتایج آزمایش و مشاهدات برای ایجاد یک دوره درمانی مناسب استفاده می کنند.

درمان های تسکین درد

  • درمان با گرما و سرما
  • تمرینات ورزشی
  • کشش دستی و مکانیکی ستون فقرات
  • واحدهای TENS اعصاب را تحریک کرده و اندورفین را برای کاهش درد ترشح می کنند
  • ماساژ کوتاه مدت و درمان دستی
  • سوزن خشک

فیزیوتراپی به کاهش کمردرد کمک می کند و درد را تسکین می دهد. همچنین تحرک و بازگشت به زندگی روزمره را بهبود می بخشد. 

اهداف فیزیوتراپی کمردرد در سعادت آباد

توانبخشی و بهبودی – فیزیوتراپی یک رویکرد درمانی شخصی برای کمک به بیماران در توانبخشی و بهبودی از آسیب یا بیماری ارائه می دهد. فیزیوتراپیست ها کار می کنند و شما را از طریق برنامه درمانی راهنمایی می کنند تا به بهبودی مناسب بیماران کمک کنند.

پیشگیری از آسیب – فیزیوتراپی بر تقویت و توانبخشی تمرکز دارد، که به قوی‌تر شدن بدن و کمتر مستعد آسیب‌های آینده کمک می‌کند. فیزیوتراپیست معاینات مختلفی را برای مشخص کردن علل و ایجاد یک برنامه مراقبتی برای جلوگیری از مشکلات سلامتی طولانی مدت انجام می دهد.

کاهش نیاز به درمان‌های تهاجمی – فیزیوتراپی از روش‌های ایمن و غیرجراحی برای تسکین کمردرد حاد و مزمن استفاده می‌کند. برخی از پزشکان بیماران خود را قبل از استفاده از هر گونه درمان پزشکی معمولی به فیزیوتراپیست دارای مجوز ارجاع می دهند. نظر یک فیزیوتراپیست می تواند برای کل تیم مراقبت های بهداشتی در تصمیم گیری آگاهانه تر در مورد نیازهای بیمار مفید باشد و احتمالاً نیاز به جراحی را کاهش دهد. فیزیوتراپی با کمک به تسکین درد و درمان عامل زمینه ای درد کمک زیادی به کاهش نیاز به مصرف داروهای شیمیایی  انجام جراحی های غیرضروری می کند.

 

کلمات مرتبط :

فزیوتراپی کمردرد در سعادت آباد – دکتر فیزیوتراپی – فیزیوتراپی در بلوار دریا – فیزیوتراپی در سعادت آباد

keyboard_arrow_up